Produkowane w Polsce

Darmowa wysyłka od 100 zł

Bezpieczne dla skóry

30 dni na darmowy zwrot

O nas

Tekstylia sypialniane to coś więcej niż tylko ładny komplet pościeli mający cieszyć oko. W Loomframe zdajemy sobie sprawę z tego, że takie produkty muszą bezpośrednio wpływać na komfort naszego wypoczynku. To właśnie dlatego od samego początku stawiamy sobie za cel tworzenie produktów o najwyższej jakości, które jednocześnie będą przystępne cenowo. 

Wierzymy w to, że jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

W Loomframe wierzymy w stare polskie porzekadło: jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Aby naszym klientom zapewnić piękny sen każdej nocy, stawiamy na sprawdzone i ekologiczne materiały, które dbają o wygodę, komfort termiczny i oddychanie skóry. Co więcej, każdy nasz komplet pościeli i każda poszewka na poduszkę zaprojektowana jest w taki sposób, aby zapewniała maksymalny poziom bezpieczeństwa nawet dla najbardziej delikatnej skóry. To sprawia, że nasze ekologiczne komplety pościeli są w 100% bezpieczne dla najmłodszych i nie powodują żadnych podrażnień, czy alergii. 

Loomframe, czyli kto?

Zespół Loomframe to skrupulatnie dobrana mieszanka młodości, energii i pomysłowości, połączona z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala nam to z pasją tworzyć nowe produkty, które nie tylko wyglądają atrakcyjnie po wyjęciu z pudełka, ale i dbają o zdrowy sen każdego dnia. 

W 100% polska firma

Jednym z naszych największych powodów do dumy jest fakt, iż w jesteśmy w 100% polską firmą wspierającą lokalny rynek. Od samego początku stawiamy na współpracę z najlepszymi specjalistami w naszym kraju. Wierzymy w to, że wysoka jakość nie musi iść w parze z zaporowymi cenami, a co więcej, udowadniamy to każdego dnia. 

Decyzja o produkcji naszych produktów wyłącznie w Polsce była dla nas oczywista. To dzięki temu wszystkie komplety pościeli i poszewki na poduszki tworzone są pod naszym okiem. Każdy materiał i prototyp nowego produktu możemy poczuć w rękach i udoskonalać go, bez konieczności oddawania tego magicznego procesu fabrykom oddalonym o tysiące kilometrów. 

Działamy dbając o środowisko

Nie bez znaczenia jest dla nas także to, co nas otacza. Dlatego właśnie na bieżąco optymalizujemy wszystkie procesy produkcyjne, tak aby minimalizować nasz negatywny wpływ na otoczenie. Między innymi dlatego nie wykorzystujemy żadnych barwników zawierających szkodliwe substancje. Na wszystkie nasze tkaniny posiadamy certyfikat jakości OEKO-TEX STANDARD 100.

Najwyższa jakość w trosce o piękny sen

Każdy z elementów skrupulatnie dobieramy i testujemy. W ten sposób otrzymujemy maksymalnie bezpieczne i wyjątkowo wygodne komplety pościeli, które każdej nocy otulają nasze ciała i zapewniają piękny sen. Stawiamy na ekologiczną bawełnę będącą synonimem komfortu, ale i trwałości. 

Loomframe – coś więcej niż sklep z pościelami

Przede wszystkim nie jesteśmy typowym sklepem, a w 100% polskim producentem. Każdy z naszych produktów jest naszym małym arcydziełem, które z dumą oddajemy naszym klientom, wierząc w to, że poczują zmianę na własnej skórze. Jednak Loomframe to coś znacznie większego. Nasza misja to nie tylko dostarczanie najwyższej jakości produktów, ale i edukowanie w kwestii tego, jak sen i wartościowy odpoczynek są ważne dla naszego ciała. 

Z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania i doradzamy w kwestii doboru najlepszego kompletu pościeli do konkretnej sypialni. Ponieważ jesteśmy pewni naszych produktów, które zachwycają od pierwszego dnia, dajemy aż 30 dni na zwrot zakupów dokonanych w naszym sklepie, a także oferujemy darmową wysyłkę. 

Życzymy pięknego snu każdej nocy, Zespół Loomframe.

O nas
ucieszony konsument poduszki

Nasza misja

Polscy ambasadorzy pięknego snu

Żyjemy w czasach ciągłego zmęczenia i niedoboru odpoczynku. Ignorujemy sygnały, które wysyła do nas organizm, w imię zrobienia jeszcze więcej i jeszcze szybciej. Dlatego naszą misją jest zapewnianie Wam pięknego i regenerującego snu, ale przy tym edukowanie o tym, jak ważną odgrywa rolę w naszym życiu. To właśnie przez te kilka godzin organizm ma czas odpocząć i odbudować siły na kolejny, pełny nowych wyzwań dzień.

Komplety pościeli Loomframe to propozycja dla osób świadomie traktujących jedną z najważniejszych części doby – naszą misją jest pomóc w tym i zapewnić piękny sen każdej nocy.

Nie tylko dostarczamy produkty najwyższej jakości, ale i edukujemy

W Loomframe wierzymy w to, że „jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”. Jednak odpowiedni komplet pościeli to tylko jeden z elementów tej układanki. Dlatego też pragniemy informować i edukować naszych klientów, właśnie w dziedzinie optymalizacji i zwiększenia jakości snu. Na sen ma przecież wpływ nie tylko nasze łóżko oraz to, jak zostało pościelone, ale i cała sypialnia (w tym kolory), a także czas poprzedzający moment przyłożenia głowy do poduszki. Nie bez znaczenia jest również dieta, a nawet medytacja! Tak, zdrowy i komfortowy sen to nasza pasja, którą chcemy się z Wami dzielić.

Stosujemy ekologiczne materiały

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naturalne i ekologiczne materiały są najlepszą z dostępnych na rynku opcji. Od samego początku stawiamy na komfortową, ekologiczną bawełnę, która nie tylko zapewnia maksymalną wygodę podczas snu, ale i jest wyjątkowo trwała. Właśnie dlatego wszystkie komplety pościeli oraz poszewki na poduszki Loomframe są uszyte w 100% z bezpiecznej dla skóry ekologicznej bawełny.

Na wszystkie nasze tkaniny posiadamy certyfikat jakości OEKO-TEX STANDARD 100.

Ręcznie produkujemy w Polsce komplety pościeli

W Loomframe komfortowy piękny sen to absolutny priorytet, ale nie zapominamy przy tym o dbałości o trwałość naszych produktów. Aby mieć pewność, że nasze komplety pościeli będą najlepszym kompanem podczas snu przez całe lata, zdecydowaliśmy się na ręczną produkcję, która od a do z odbywa się w Polsce. Dzięki temu mamy pewność, że w każdy dostępny w naszym sklepie produkt został precyzyjnie uszyty i wykonany z dbałością nawet o najmniejsze detale.

Taka decyzja przede wszystkim daje nam kontrolę nad każdym etapem produkcji. Jednak nie bez znaczenia jest także fakt wspierania lokalnych manufaktur. Wspieramy lokalnych specjalistów z różnych branż i łączymy nasze wspólne doświadczenia w produkt najwyższej jakości, niespotykanej w popularnych marketach i sieciówkach.

Optymalizujemy procesy produkcyjne w trosce o środowisko

Loomframe to świadoma firma, w której dbamy nie tylko o dobro naszych klientów, rozwój lokalnych firm, ale i to, co nasz otacza. Na bieżąco optymalizujemy wszystkie procesy produkcyjne, tak aby minimalizować negatywny wpływ na środowisko. To przekłada się także na poziom bezpieczeństwa naszych produktów. Ponieważ nie stosujemy materiałów i barwników zawierających szkodliwe substancje, te finalnie nie trafiają do naszych sypialni.